Svatební fotograf je jedna z klíčových investic na cestě k perfektnímu svatebnímu dni. Poté, co jsou šaty uloženy do skříně, koláče snědeny a rodina s výslužkou odjíždí zpět domů, potřebujete nějakou jistotu, že na tenhle den nikdy nezapomenete.

S klienty pracujeme na vytvoření ojedinělých snímků s atmosférou nadčasové romantiky a veselí. Pomáhám též s konstrukcí individuálního časového plánu svatebního dne, který vyhovuje vašim specifickým potřebám. Zároveň pracuji s přirozeným světlem. Skrze tyto všechny atributy můžete mít jistotu, že finální fotografie vám připomenou drahocenné okamžiky nejdůležitějšího dne vašeho života.

„Focení se Šárkou bylo perfektní! Požádali jsme ji o zásnubní fotografie, protože jsme měli od známých dobré reference. Nikdy předtím jsme se neviděli a po několika minutách smíchu a veselí jsme se cítili jak se starým kamarádem. Z focení jsme měli skvělý pocit. Bylo zábavné a ani jsme si neuvědomili, jak rychle ten čas letí. Během jízdy domů jsme s manželem mluvili o tom, že chceme, aby nám Šárka nafotila i svatbu. Ona nafotila a my nelitujeme :)“

Eliška & Tomáš
Eliška & Tomášsvatba 2016