Nikdy předtím jsem u profesionálního fotografa nebyl(a), pomůžete mi s přípravou na focení?

Samozřejmě! Dopředu si spolu projdeme celý proces focení a vše přizpůsobíme tomu, abyste se cítil(a) zcela komfortně. Zároveň vybereme vhodný make-up, vlasový styling a outfity, které vám budou na fotkách lichotit. Kromě toho si vás budu v průběhu focení natáčet a stylizovat. Jsem s vámi na každém kroku, netřeba se obávat.

Kde budeme fotit?

Pokud se domluvíme na studiovém focení, ráda vás přivítám ve svém novém fotoateliéru poblíž Botanické zahrady v Teplicích. Pražští klienti mě mohou nalézt na Praze 3. V teplejších měsících svým klientům doporučuji focení venku, které dodá snímkům nádech dynamiky a svobodného rozletu. Také vybíráme taková místa, která jsou založena na individuálních potřebách.

Obdržím od vás fotografie v digitální podobě?

Ano. Veškeré požadované snímky získáte nejen v digitální podobě, ale i v kvalitě odpovídající pro velkoformátový tisk. Počet fotografií se odvíjí na zvoleném balíčku a předchozí domluvě.

Jak moc dopředu si vás musím rezervovat?

Doporučuji 8 – 10 týdnů, než budete hotové snímky potřebovat. Pokud na fotografie spěcháte, ozvěte se mi přes kontaktní formulář ZDE a do poznámky napište „ASAP“ (as soon as possible). V harmonogramu si ponechávám 5 % časové kapacity na výjimečné případy.

Mohu u vás mít online galerii?

Samozřejmě! Většina klientů se ráda na své fotky pravidelně dívá na mých webových stránkách, protože nabízejí uživatelsky přívětivé prostředí a zobrazení v odpovídající kvalitě. Online galerii je možné chránit heslem, které známe jen vy a já.

Jak je to s placením?

Celková částka je rovným dílem rozdělena na rezervační poplatek a doplatek. Mám vyzkoušeno, že pro lepší komunikaci jsou vždy pro obě strany výhodnější jednoduché počty. Při uhrazení rezervačního poplatku, který činí tedy 50% z domluvené částky, je napevno domluven termín focení a můžeme se plně věnovat přípravám na váš den. Doplatek se hradí nejpozději v den focení.